(+90) 533 829 3894

ŞİMDİ SATIN AL

Önce 14 Gün ücretsiz deneyin!

İstediğiniz zaman aboneliğinizi başlatın, tüm özellikleri sınırsız kullanın.

Sınırsız Kullanıcı

Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayın, birlikte çalışın.


Sınırsız Destek

Üyeliğiniz boyunca sınırsız destek alabilirsiniz.


Ücretsiz Düzenli Güncellemeler

Mark Kod sürekli geliştiriliyor ve yenileniyor.


Günlük Yedekleme

Tüm verileriniz günlük olarak yedeklenir, korunur.


Yıllık Abonelik

249₺ + KDV


249₺ + KDV
olarak yıllık faturalandırılır.


Gizlilik Politikası

1.0.0.43

Mark Kod hakkında daha fazla bilgi edinin.

Değişiklikler

Daha da fazla Mark Kod özelliğini kullanmak için lisans satın alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Mark Kod'u nasıl satın alabilirim?

Mark Kod abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde hesabınıza erişiminiz kesilir.


Deneme sürem devam ederken aboneliğimi nasıl başlatacağım?

14 günlük ücretsiz kullanımınız sırasında Mark Kod hesabınıza giriş yaparak yıllık abonelik seçebilirsiniz, deneme sürenizin kalanı aboneliğinize eklenecektir.


Deneme sürem bittiğinde aboneliğimi nasıl başlatacağım?

Deneme süreniz bitse bile e-posta adresiniz ve parolanızla Mark Kod'a giriş yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kredi kartı veya havale/EFT ile ödemenizi yaparak mevcut verilerinizle Mark Kod'u kullanmaya devam edebilirsiniz.


Deneme sürümünü nasıl başlatırım ?

14 günlük deneme sürümünü başlatmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Panelinde "Lisans Numaraları" linkine tıklayıp açılan sayfada "Deneme Sürümü Aktif Et" butonun bastığınızda listeye 14günlük serial keyiniz eklenecektir. Programı kurun ve çalıştırın lisans anahtarı sayfası karşınıza çıkacaktır, Lisans anahtarını girdikten sonra 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Banka havalesi ile ödeme yapabilir miyim?

14 günlük deneme sürenizi başlattıktan sonra banka havalesini yapıp bize gerekli bilgileri içeren bir e-posta atmanız yeterli. Havale ile ödeme yapmak için iletişime geçiniz.


Taksitli ödeme yapabilir miyim?

Yıllık abonelikte kredi kartına taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında görüntüleyeceğiniz üzere tüm bank kartlarına 3 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.


Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Aboneliğiniz bitimine 5 gün kala program size bildirim göndermeye başlar ödeme sayfasından lisans satın alarak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.


Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız. Ayrıntılı bilgi... Onaylıyorum.