(+90) 533 829 3894

Mark Kod V.1.0.1.70 Sürümü

Mark Kod 30.05.2020

Paylaş

Mark Kod V.1.0.1.70 Sürümü

Mark Kod Ön Muhasebe ve Market Programı 1.0.1.70 versiyonu yayınlandı.

23 Mayıs'ta 1.0.1.35 versiyonunu yayınladığımız programımızı güncelleştirme ve yenileme çalışmalarımız durmazsızın devam ediyor.

Mark Kod programına eklenen özelliklere geçmeden önce şunu belirtmek isteriz ki; programın kolay kullanımı, hızlı çalışması, kullanıcıya %100 memnuyeti vermesini göz önünde bulundurarak hedeflerimizi oluşturuyoruz.

Yeni eklenen özellikler;

      1- Dokunmatik ekranlı pc ve tabletlerde butonların küçük kalması sebebiyle ve estetik bir görünüm vermek amacıyla uygulamamızın tasarımını yeniledik.

      2- Ürün satış bölümüne klavye ekledik ve böylelikle ister mouse ister dokunarak(dokunmatik ekranlı cihazlar için) adet, barkod numarası ve ödeme tutarı değerlerinde değişiklik yapılabilmesi sağlanmıştır.

      3- Güncellemelerde veritabanının yenilenmesi sebebiyle 2 adet kurulum dosyamız bulunmaktaydı. Kullanıcılarımızı iki farklı kurulum zahmetinden kurtarmak için düzenleme yapılmış olup tek ana program oluşturulmuş ve güncellemelerde veritabanı tekrar oluşturma sorunu çözülmüştür. 

      4- Müşteri borçları ve aylık ödemeler sayfalarının aynı özellik içermesi sebebiyle "Ödemeler" başlığı altında tek sayfada birleştirilmiştir.

      5- Gün özeti ve tüm satış sayfalarının aynı özellikleri içermesi sebebiyle "Tüm Satışlar" başlığı altında tek sayfada birleştirilmiştir.

      6- Kasa defteri bugün ve Kasa defteri geçmiş sayfalarının aynı özellikleri içermesi sebebiyle "Kasa Defteri" başlığı altında tek sayfada birleştirilmiştir.

      7- Eski adlarıyla Kasa defteri bugün ve Kasa defteri geçmiş sayfalarında satış olmayan günlerde hata oluşması ve programın kitlenmesi sorunu çözülmüş olan yeni oluşturulan "Kasa Defteri" sayfasında sorunsuz çalışmaktadır.

      8- Kasa defteri özet ve Ürünlere göre satışlar sayfalarının aynı özellikleri içermesi sebebiyle "Kasa Defteri Özet" başlığı altında tek sayfada birleştirilmiştir.

      9- Program içerisindeki görseller kaldırılmış olup dijital bir görünüm sağlanmıştır, böylelikle Mark Kod Ön Muhasebe ve Market Programı'nın boyutu 23mb dan 11mb düşmüş olup hem çalışması hızlanmış hemde bilgisayarınızda daha az yer kaplaması sağlanmıştır.

      10- "Ana menü" den "Videolu Anlatımlar" sekmesinde Youtube üzerinde yayınlanan kullanım kolaylığı ve pratikliği sağlamak için hazırlanmış videolarımıza izleyebilirsiniz.

Etiketler: #Mark Kod V.1.0.1.70 Sürümü, #Barkod oluşturucu, #Video anlatım, #Hata düzeltmeleri, #Dokunmatik ekran uyumlu market programı

0 Yorum

Yorum Yap

 
   
Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız. Ayrıntılı bilgi... Onaylıyorum.