(+90) 533 829 3894

Sık Sorulan Sorular

Mark Kod abonelik sistemi ile çalışmaktadır. 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde hesabınıza erişiminiz kesilir.

14 günlük ücretsiz kullanımınız sırasında Mark Kod hesabınıza giriş yaparak yıllık abonelik seçebilirsiniz, deneme sürenizin kalanı aboneliğinize eklenecektir.

Deneme süreniz bitse bile e-posta adresiniz ve parolanızla Mark Kod'a giriş yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Kredi kartı veya havale/EFT ile ödemenizi yaparak mevcut verilerinizle Mark Kod'u kullanmaya devam edebilirsiniz.

14 günlük deneme sürümünü başlatmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Panelinde "Lisans Numaraları" linkine tıklayıp açılan sayfada "Deneme Sürümü Aktif Et" butonun bastığınızda listeye 14günlük serial keyiniz eklenecektir.

Programı kurun ve çalıştırın lisans anahtarı sayfası karşınıza çıkacaktır, Lisans anahtarını girdikten sonra 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

14 günlük deneme sürenizi başlattıktan sonra banka havalesini yapıp bize gerekli bilgileri içeren bir e-posta atmanız yeterli. Havale ile ödeme yapmak için iletişime geçiniz.

Yıllık abonelikte kredi kartına taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında görüntüleyeceğiniz üzere tüm bank kartlarına 3 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

Aboneliğiniz bitimine 5 gün kala program size bildirim göndermeye başlar ödeme sayfasından lisans satın alarak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Lisans numaranızı website üzerinden kullanıcı girişi yaptıktan son Kullanıcı Paneli sayfasındaki Lisanslarım sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

Mark Kod kurulumunu tamamladıktan sonra uygulamayı çalıştırın sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız. Ayrıntılı bilgi... Onaylıyorum.